Apie mus

Image

Uždaroji akcinė bendrovė „MGP” įsteigta 2003 metais. Pagrindinė veiklos kryptis buvo pasirinkta baldinių detalių gamyba iš laminuotos medžio drožlių plokštės ( LMDP ).

Po dviejų metų mūsų įmonės veiklos sfera plito ir 2005 metais mūsų įmonė pradėjo gamintis stumdomų durų sistemas skirtas spintoms, drabužinėms ar pertvaroms įrengti. Stumdomos durys gaminamos naudojant aliuminio ar plieno sistemą INDECO.

2009 metų spalio mėnesį pirkėjams buvo pristatytas prekybos centras "SuperPigu.lt" - tai internetinė parduotuvė, kurioje galite ne tik greitai ir saugiai apsipirkti, taupydami savo pinigus ir laiką, bet taip pat ir užssisakyti norimas prekės.

Mūsų tikslas – būti patikimu, lanksčiu, profesionaliu, bei operatyviu partneriu ir sukurti patikimus ir ilgalaikius bendradarbiavimo santykius su tiekėjais ir pirkėjais.

Uždaroji akcinė bendrovė „MGP” teikia paslaugas, susijusias su baldinių detalių ir stumdomų durų sistemų gamyba. Šiuolaikinių technologijų dėka pjaustome plokštę pagal norimus matmenis. Vokiečių firmos "ALTENDORF" formatinės staklės išpjauna detales tiksliai ir greitai. PVC kanto klijavimo mašina - Italų firmos “SCM” Olimpic K-1000"- laminavimo staklės laminuoja briaunas PVC kantu, prieš tai nufrezuodama kraštines, kas garantuoja aukštą kokybę ir patikimumą. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai visada pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, kurie gali kilti bendradarbiaujant.

Nestandartiniai baldai

Spintos, stumdomos durys, nestandartiniai virtuvės baldai

Reklama

© 2003 - 2024 MGP UAB. Visos teisės saugomos.